Про компанію

  Хто ми і що ми робимо?

Ми компанія «Люкс Сервіс». Наша спеціальність - сонцезахисні системи.

Ми самі виробляємо і продаємо прекрасні рулонні штори, римські штори, жалюзі, плісе, бамбукові ролети, захисні ролети, багети, москітні сітки та багато іншого.

— Чому у нас вигідно купувати?

«Люкс Сервіс» займається сонцезахисними системами більш десяти років. Ми знаємо свою справу і ми любимо свою роботу - ось чому клієнти з усієї Західної України задоволені роботою з нами.

У нас немає офісів по всій Україні і штату з 2 000 чоловік - ось чому ми можемо вам запропонувати низькі ціни на сонцезахисні системи високої якості. Купуючи у нас, ви оплачуєте тільки товар, який замовляєте, а не роботу десятка секретарок на додачу.

Ми любимо своїх клієнтів, тому у нас є спеціальні пропозиції для оптових покупців і постійних клієнтів, системи знижок та подарункові сертифікати.

У нашому асортименті знайдуться товари будь-якого стилю - і строгі офісні жалюзі, і практичні ролети. У «Люкс Сервіс» роблять не просто сонцезахисні системи, а чудові деталі інтер'єру!

— У що ми віримо?

Головне в наших товарах — поєднання краси і практичності і низьких цін. Ми хочемо, щоб прекрасна і ефективний захист від сонця була доступна кожному.

Ми дбайливо зберігаємо кожного нашого клієнта і пишаємося багаторічним співробітництвом з оптовими покупцями.

Ми відповідально ставимося до природи і використовуємо тільки безпечні матеріали у виробництві.